en ua ru Редколегія
Контакти
Правила для авторів

Пошук

Етичні норми
Архів номерів
Пошук
Транслітерація
До уваги реферативних журналів

Видавник

Веб-сайт хімічного факультету


Сторінка містить форму пошуку матеріалів в архіві номерів журналу. Ніяке з полів не є обов'язковим для заповнення, тобто якщо при порожніх полях пошуку натиснути кнопку «Шукати», сформується сторінка з текстом «Результати пошуку», на якій будуть виведені всі доступні статті.

Вказівка в поле «Рубрикація» певної рубрики звузить критерії пошуку до зазначеної рубрики, вказівка в поле «Рік» року опублікування статті звузить критерії пошуку до зазначеного року.

При використанні строки пошуку необхідно в блоці «Шукати в:» вказати частину статті, в якій необхідно провести пошук (автори, назва, ключові слова, реферат). Зверніть увагу, що якщо один з перемикачів блоку «Шукати в:» активований (тобто навпроти нього стоїть точка), необхідно заповнити також строку пошуку (якщо перемикач активовано помилково, просто оновіть сторінку натисканням кнопки F5).

Наприклад,
- щоб знайти всі статті в рубриці «Теоретична хімія», необхідно вибрати цю рубрику і натиснути кнопку «Шукати»;
- щоб знайти всі статті за 2010 рік, необхідно вказати його в поле «Рік» і натиснути кнопку «Шукати»;
- щоб знайти всі статті в рубриці «Теоретична хімія» за 2010 рік, необхідно вибрати рубрику і рік і натиснути кнопку «Шукати»;
- щоб знайти всі статті автора Прізвище (зверніть увагу на регістр) в будь-якій рубриці за будь-який рік, потрібно залишити поля «Рубрикація» і «Рік» порожніми, активувати перемикач «Автор» в блоці «Шукати в:», ввести Прізвище в поле «строка пошуку» і натиснути кнопку «Шукати». Звузити критерії пошуку можна буде вказавши рубрику і рік;
- щоб знайти всі статті, що містять слово в ключових словах в будь-якій рубриці за будь-який рік, потрібно залишити поля «Рубрикація» і «Рік» порожніми, активувати перемикач «Ключові слова» в блоці «Шукати в:», ввести слово в поле «Строка пошуку» і натиснути кнопку«Шукати». Звузити критерії пошуку можна буде вказавши рубрику і ріку. Розширити критерії пошуку можна, задавши замість «слово» «лово», «слів», «лов» і т.д.

Результати пошуку виводяться в окремій сторінці із зазначенням авторів, назви статті (яке є посиланням на повнотекстовий pdf-файл) і реферату (на відміну від сторінки Архів номерів, де реферат з'являється у спливаючому вікні при наведенні курсору миші на назву статті).


Рубрикація


Рік


Шукати в:
Авторах
Заголовках
Ключових словах
Рефераті

Строка пошуку
головний редактор